Urządzenie do liposukcji ultradźwiękowej

Liposukcja ultradźwiękowa

Urządzenie do liposukcji kawitacyjnej SK-05B
Urządzenie do liposukcji ultradźwiękowej SK-02

liposukcja ultradźwiękowa
liposukcja ultradźwiękowa

Liposukcja ultradźwiękowa to urządzenie wykorzystujące fale ultradźwiękową o częstotliwości 40kHz. Aparat ma za zadanie wywołanie efektu kawitacji w komórkach tłuszczowych, w efekcie rozerwanie ich błon. Efektem jest uwolnienie zalegającego tłuszczu. Tłuszcz zostaje przetransportowany przez układ limfatyczny oraz krwionośny do wątroby, gdzie zostaje strawiony. Liposukcja ultradźwiękowa to bezbolesne modelowanie sylwetki, zabieg jest przyjemny dla klientki.

Liposukcja ultradźwiękowa to rewolucja w dziedzinie wyszczuplania. Zaletą zabiegu liposukcji ultradźwiękowej jest fakt, że możemy ją nakierować na dowolny obszar ciała klienta Mogą to być ramiona, uda, pośladki czy brzuch. Odchudzanie może być kierowane w stronę wybranych partii ciała, opornych na odchudzanie metodami standardowymi. Zazwyczaj dzieje się tak w przypadku trudnych obszarów, np. ud, ”bryczesów”, brzucha. Liposukcja ultradźwiękowa odbywa się w sposób bezpieczny, precyzyjny, praktycznie bezbolesny. W porównaniu do liposukcji tradycyjnej dużo szybciej następuje regeneracja. Zabieg ten polecany dla kobiet mające złogi tłuszczu. Należy przeprowadzić wywiad z klientką oraz oględziny, aby ocenić kiedy można wykonać dany zabieg. Liposukcja zazwyczaj obejmuje podczas jednego zabiegu tylko jedną partię ciała. Dzieje się tak ze względu na pracę wątroby. Nie jest ona w stanie zmetabolizować zbyt dużej ilości komórek tłuszczowych. Proces jest dosyć długotrwały, dając spektakularne efekty. Przy tym zabiegu istotne jest, że energię ultradźwięków kieruje się bezpośrednio na tkankę tłuszczową, której chcemy się pozbyć. Precyzja zabiegu pozwala na to, że nie działa na otaczające tkanki i nie ma niebezpieczeństwa uszkodzenia tkanki łącznej, nerwów i naczyń krwionośnych.
Główne przeciwwskazania do zabiegu liposukcji ultradźwiękowej są: ciąża i karmienie piersią, zmiany na skórze ( rany, blizny), słaba krzepliwość krwi, nadciśnienie tętnicze, choroby endokrynologiczne.

urządzenie do liposukcji ultradźwiękowej –

Najlepsze efekty widać po 3-6 miesiącach. To bardzo indywidualne kwestie. Dobrą zachętą do wykonania zabiegu powinna być informacja, iż raz usunięty tłuszcz, więcej nie powróci.
Liposukcji ultradźwiękowej nie należy traktować jako formy leczenia nadwagi, lecz jako uzupełnienie treningów. Seria zabiegów to 5-15 zabiegów, średnio 1 raz w tygodniu. Zabieg liposukcji ultradźwiękowej można stosować z innymi zabiegami modelującymi sylwetkę, takimi jak: elektrostymulacja, masaż podciśnieniowy, masaż wibracyjny, koc sauna IR.

Liposukcja ultradzwiekowa

Liposukcja ultradzwiekowa

Najnowocześniejsza forma usunięcia tkanki tłuszczowej przy użyciu ultradzwiękowej technologii liposukcji.

· Usuwa tkankę tłuszczową
· Szybka i bezbolesna
· Nie powoduje nawrotu gromadzenia tkanki tłuszczowej (brak efektu jo-jo)
· Odmładza i regeneruje tkanki miękkie
· Dotlenia i odżywia skórę
· Modeluje partie ciała przy zastosowaniu równoczesnej diety- chudniemy równomiernie

https://www.youtube.com/watch?v=uYmCFy4-l-Y

https://www.youtube.com/watch?v=BO4DyHH7Uq4
Używając głębokiej ultradźwiękowej technologii wyrzeźbimy twoją figurę poprzez usunięcie tłuszczu z najbardziej newralgicznych miejsc: brzuch, boczki, ręce, uda, pośladki.

Podczas zabiegu fale ultradźwiękowe powodują pęknięcie komórki tłuszczowej, następnie zachodzi proces roztapiania tłuszczu –przekształcenie go w emulsję i wydalenia go z organizmu. Po rozbiciu tkanki tłuszczowej następuje drenaż limfatyczny i wzmocnienie elastyczności skóry. Promieniowanie podczerwone powoduje wzrost temperatury w tkankach, a co za tym idzie – szybszy metabolizm. Uwolniony z tkanki tłuszcz i toksyny są usuwane z ciała poprzez gruczoły potowe oraz układ limfatyczny i naczyniowy.
liposukcja ultradzwiekowa londyn dietetyk w londynie
W zależności od ilości tkanki tłuszczowej efekty widoczne są już po pierwszym razie, natomiast na pełny efekt zabiegu trzeba czekać około miesiąca. Po tym czasie wszystkie zniszczone ultradźwiękiem komórki tłuszczowe zostaną wyeliminowane z organizmu. Zalecana ilość zabiegów : od 1 do 6, w zależności od ilości tkanki tłuszczowej.

Rezultaty tradycyjnej -inwazyjnej liposukcji (chirurgicznej) oraz efekty osiągniete po serii zabiegów bezinwazyjnej (ultradźwiękowej) liposukcji, są praktycznie bardzo podobne, jednakże metoda ultradźwiękowa nie wymaga cięcia, znieczulenia, brak jakiego kolwiek bólu i ryzyka dla zdrowia. Przy pomocy płaskich ultradzwięków –działających tylko na skórę, możemy również zmniejszyć tzw. zwis skórny powstały po odchudzaniu oraz zmniejszyć cellulitis.

Liposukcji ultradźwiękowej nie stosuje się do znacznego zmniejszenia masy ciała pacjenta, jest to metoda redukująca złogi tłuszczu i cellulit oraz pomagająca korygować kształty ciała. Liposukcji ultradźwiękowej nie należy traktować jako formy leczenia nadwagi. Jest to metoda wspomagająca dietę i pozwalająca na utratę tkanki tłuszczowej w określonych miejscach, dzięki czemu o wiele łatwiej jest wymodelować sylwetkę zgodną z naszymi oczekiwaniami.
liposukcja ultradzwiekowa londyn dietetyk w londynie

Przeciwwskazaniem do zabiegu liposukcji ultradźwiękowej jest najczęściej: ciąża i karmienie piersią, choroby przewlekłe narządów wewnętrznych, zmiany ropne i krwawiące na skórze: wysypki, rany, blizny. Obecność w okolicy zabiegowej ciał obcych, metalicznych i implantów, epilepesja, stwardnienie rozsiane,menstruacja, rozrusznik, zastawka serca, Pacjent musi być też pełnoletni.